Arda Turan: Islıklanmaya alışığım!

İstanbul Başakşehir FK ile ilgili tüm spor ve transfer haberleri, fikstür, puan durumu, maç sonuçları, sezon kadrosu, foto ve video galerisi Fanatik’te.
Galatasaray’a deplasmanda 2-0 kaybeden Medipol Başakşehir’in oyuncusu Arda Turan maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli futbolcu şöyle konuştu:

“Temposu yüksek, iyi bir mücadele oldu. Galatasaray bizden iyi oynadı. Kısmen hak ettikleri bir galibiyet oldu. Kalan beş maçı kazanıp bakacağız, rakiplerimizin birbirleriyle maçı var. Biz futbolun doğrularını yapmaya devam edeceğiz. Galatasaray’ı tebrik ediyorum. 5 maç var, 5 maçı kazanmak istiyoruz. Takım iyi gidiyor. Biz futbolun doğrularını yapmaya ve doğru oynamaya çalışıyoruz. Rakibimiz bizim önümüzde geçti. 100 yıllık kulüplere karşı bir organizasyon, bir sistem takımıyız. Önce Kayseri’yi geçip, önümüze bakacağız. Umudumuz var. Bu takımı buraya nasıl getirdiysek, bu hikayeyi yazmaya devam edeceğiz.”

‘Allah için yaşıyorum’

“Canları sağolsun. Allah biliyor. İnsanlar için değil, Allah için yaşıyorum. Bir gün gerçekler ortaya çıkar. Çok ıslıklandım daha önce de. Biz ıslıklanmaya alışığız. Dediğim gibi canları sağolsun. Bu sezon tecrübemle, mücadelemle takımıma faydalı olmak istiyorum. 9 ay top oynamadım. Bunu futbol oynamayan bilemez. Özellikle benim fiziki yapımdaki bir oyuncu için. Önümüzdeki sezon başı kampa katılıp çok daha iyi olacağım. Hem milli takım, hem kulübüm için.”

Kaynak: FANATiK.COM.TR